Drzwi stalowe profilowe

System JAKRA PROFIL LINE stosowane jako zamknięcie klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.
Skrzydło i ościeżnica wykonana ze stalowych profili zamkniętych wyprodukowanych z blachy gr. 1,5 mm powlekanej ogniowo dwustronnie w sposób ciągły powłokami metalicznymi oraz strona zewnętrzna malowanie proszkowe. Profile są łączone ze sobą poprzez spawanie, co gwarantuje wieloletnią wytrzymałość i odporność na odkształcenia.
Próg wykonany jest z profilu stalowego. W profile ościeżnicy i skrzydła na całym obwodzie wciskana jest uszczelka gumowa EPDM, co zapewnia odpowiednią szczelność oraz ciche zamykanie drzwi. Drzwi mogą być wyposażone w elektrozaczep, 1 lub 2 zamki, samozamykacz, pochwyt spawany, gałko/klamkę, klamkę/klamkę, próg spawany – dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Zawias stalowy łożyskowy wykonany ze stali wysokogatunkowej, zawias jest spawany do ramy drzwi i ościeżnicy z regulacją wysokości.
Wypełnienie: panel blacha 1 mm/osb 18 mm/blacha 1 mm, szyba pojedyncza lub zespolona, osadzona w ramie od wewnątrz zabezpieczone listwą zamykającą, uszczelnione od zewnątrz uszczelką wciskaną.
Drzwi mogą być w wersji jedno lub dwuskrzydłowej z przeszkleniem lub pełne, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz. Możliwość wykonania przeszkleń stałych jako doświetlenie boczne lub górne.